Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівниківII засідання Комітету Полтавської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я.

14 грудня 2016 року на базі обласного онкологічного диспансеру проведено II засідання Комітету Полтавської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я.

На порядку денному  розглянуто питання «Про виконання норм  і положень Статуту Профспілки працівників  охорони здоров’я України Полтавською обласною організацією профспілки працівників охорони здоров’я України в 2016 році». Доповідав Кувічка О. І. – голова Полтавської організації профспілки працівників охорони здоров’я України.

 

Обласна організація профспілки за цей рік проводила системну, цілеспрямовану роботу, спрямовану на вирішення статутних та програмних завдань, пріоритетних питань забезпеченню правового та соціально-економічного захисту спілчан

Як визначено Статутом, метою діяльності галузевої Профспілки є здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав її членів у взаємовідносинах з органами влади  та посадовцями щодо забезпечення здійснення права кожного члена Профспілки на працю, гідну оплату праці, підвищення життєвого рівня, забезпечення інших прав та інтересів на тлі суспільно – політичних негараздів, економічної кризи та реформування галузі.

  Робота здійснюється в складних умовах сьогодення  з використанням усіх передбачених законодавством форм та методів, профспілка докладає максимум зусиль для виконання намічених заходів та завдань в поточному 2016 році.

В розділі «різне» голова обкому профспілки проінформував членів комітету про II засідання Комітету Полтавської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України про завдання, які поставлені на його засіданні.

На засіданні Комітету співдоповідачами виступили – Лупаца Н. А.,Шакун І.В.,  Коломієць Н.Г., Галаган Н.П. – голови первинних, міських профспілкових організацій. В своїх виступах  вони акцентували увагу на роботі своїх профкомів, яка направлена на захист трудових та соціальних інтересів членів профспілки, про проблеми і труднощі, які виникають на місцях, про дієву допомогу з боку обкому профспілки.

Заслухавши доповіді і виступи, розглянувши матеріали присутні одноголосно прийняли  постанови засідання Комітету від 14.12.2016 року.

  

немає новин.

Календар подій

Попередні June - 2024 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 0102
03040506070809
101113141516
17181920212223
24252627282930

Фотодокументи