Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівниківII засідання Комітету Полтавської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я.

14 грудня 2016 року на базі обласного онкологічного диспансеру проведено II засідання Комітету Полтавської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я.

На порядку денному  розглянуто питання «Про виконання норм  і положень Статуту Профспілки працівників  охорони здоров’я України Полтавською обласною організацією профспілки працівників охорони здоров’я України в 2016 році». Доповідав Кувічка О. І. – голова Полтавської організації профспілки працівників охорони здоров’я України.

 

Обласна організація профспілки за цей рік проводила системну, цілеспрямовану роботу, спрямовану на вирішення статутних та програмних завдань, пріоритетних питань забезпеченню правового та соціально-економічного захисту спілчан

Як визначено Статутом, метою діяльності галузевої Профспілки є здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав її членів у взаємовідносинах з органами влади  та посадовцями щодо забезпечення здійснення права кожного члена Профспілки на працю, гідну оплату праці, підвищення життєвого рівня, забезпечення інших прав та інтересів на тлі суспільно – політичних негараздів, економічної кризи та реформування галузі.

  Робота здійснюється в складних умовах сьогодення  з використанням усіх передбачених законодавством форм та методів, профспілка докладає максимум зусиль для виконання намічених заходів та завдань в поточному 2016 році.

В розділі «різне» голова обкому профспілки проінформував членів комітету про II засідання Комітету Полтавської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України про завдання, які поставлені на його засіданні.

На засіданні Комітету співдоповідачами виступили – Лупаца Н. А.,Шакун І.В.,  Коломієць Н.Г., Галаган Н.П. – голови первинних, міських профспілкових організацій. В своїх виступах  вони акцентували увагу на роботі своїх профкомів, яка направлена на захист трудових та соціальних інтересів членів профспілки, про проблеми і труднощі, які виникають на місцях, про дієву допомогу з боку обкому профспілки.

Заслухавши доповіді і виступи, розглянувши матеріали присутні одноголосно прийняли  постанови засідання Комітету від 14.12.2016 року.

  

Новини

28.10.22
Вітання!!!
09.08.22
Електронний рецепт на антибіотики: все, що потрібно знати пацієнту
усі новини

Календар подій

Попередні November - 2022 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
2830 

Фотодокументи