Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівниківІнформація щодо видачі свідоцтв про загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Інформація щодо видачі свідоцтв про загальнообов’язкове державне соціальне страхування визначена Порядком видачі та зразка свідоцтва про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2000 р. №1306.

Пунктом 2 вищезазначеного Порядку регламентується, що страхове свідоцтво є єдиним для всіх видів загальнообов’язкового державного соціального страхування документом суворої звітності, що підтверджує право застрахованої особи на одержання послуг та матеріального забезпечення за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.

Відповідно до пунктів 3, 4, 6 Порядку, страхове свідоцтво видається кожній особі, яка підлягає будь-якому виду загальнообов’язкового державного соціального страхування, на підставі анкети застрахованої особи після обов’язкової реєстрації цієї особи в органах Пенсійного фонду. Анкета застрахованої особи заповнюється цією особою відповідно до наданого зразка, підписується нею, засвідчується підписом роботодавця і печаткою та подається ним до органу Пенсійного фонду України, де його зареєстровано як платника страхових внесків. Особи, які забезпечують себе роботою самостійно, особи, які добровільно сплачують страхові внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також громадяни України, які працюють за межами України і не застраховані в системі соціального страхування країни, де вони перебувають, подають анкету до органів Пенсійного фонду за постійним місцем проживання самостійно одночасно з реєстрацією в ньому як платники страхових внесків.

Для громадян, які відмовились від ідентифікаційного номера через свої релігійні переконання, у страховому свідоцтві ідентифікаційний номер не зазначається.

  

немає новин.

Календар подій

Попередні October - 2023 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Фотодокументи