Профспілка працівників охорони здоров'я України

Оплата праці

Права працівників

Змагання з шашок(18.03.2016)

Здається, минуло зовсім небагато часу з того дня, коли проходили фінальні змагання минулорічної Спартакіади закладів охорони здоров’я Полтавщини, де визначалися переможці 2015 року. А минулої неділі все стартувала спартакіада 2016 року, яку відкрили змагання з шахів та шашок.

Вже тринадцятий рік поспіль  Полтавська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я України проводить галузеву спартакіаду. Весною проходять відбіркові, групові змагання. А завершується вона традиційно великим святом спорту — фінальними змаганнями у дитячому оздоровчому таборі «Ромашка» в смт Білики.

У програмі спартакіади вже традиційно — змагання з шашок, шахів, настільного тенісу, волейболу, міні-футболу, легкої атлетики, гирьового спорту та перетягування канату.

У цьому році в спартакіаді згідно заявок заплановано  участь 30 команд закладів охорони здоров’я.

11 березня  на базі Полтавського базового медичного коледжу відбулися  змагання з шахів, а 18 березня з шашок.

У турнірі з шашок взяли участь 25 команд.

Перше місце серед чоловіків посів Пасічник Валерій з Чутівської ЦРЛ, друге – Матюшенко Андрій з Лубенської міської лікарні, третє – Микитенко Микола з Миргородської ЦРЛ.

Серед жінок  не було рівних  Воблі Валентині(Лубенська ПМСД), другою стала Черненко Наталія(Новосанжарська ЦРЛ), третьою – Крижан Олена(Семенівська ЦРЛ).

В командному заліку перше місце посіли представники Лубенської ЦРЛ, друге місце – Миргородська ЦРЛ, третє – Семенівська ЦРЛ.

Наступний етап спартакіади — змагання з настільного тенісу та волейболу  відбудуться в  квітні.