Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників



Протокол засідання журі фестивалю мистецтв «Душі криниця» (травень 2018 рік)

ПРОТОКОЛ

засідання журі ХП  фестивалю мистецтв

«Душі криниця» колективів закладів охорони здоров’я

Полтавської області

 

19 травня 2018 року                                       смт. Диканька

 

 

         Переглянувши виступи колективів художньої самодіяльності закладів охорони здоров’я журі конкурсу визначило переможцями ХП фестивалю мистецтв «Душі криниця» колективи:

 

ГРАН-ПРІ

 1.  ВДНЗУ  «УМСА»

 

ПЕРШЕ місце

1. Комунальна лубенська центральна міська лікарня

   

ДРУГЕ місце

1. Кременчуцький  медичний коледж  ім. В.І.Литвиненка

 

2. Станція екстреної медичної допомоги № 2 м. Кременчук

 

ТРЕТТЄ місце

1. Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер

 

2. Миргородська центральна районна лікарня

 

3. Новосанжарська центральна районна лікарня

 

МІС-ФЕСТИВАЛЬ

1. Наталія Хоміч – Зіньківська центральна районна лікарня

 

ЗА ОРИГІНАЛЬНІСТЬ                      

1. Самодіяльний колектив «Волошка» - Комунальний заклад «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги»

 

2. Кізуб Володимир та Клепиця Ганна – Дитяча міська клінічна лікарня             м. Полтава

 

ЗА  АРТИСТИЧНІСТЬ                     

1. Маляренко Володимир – Станція екстреної медичної допомоги № 2           м. Кременчук

 

2. Сердюк Катерина – Комунальний заклад «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

ГЛЯДАЦЬКИХ  СИМПАТІЙ

1.      Колектив Зіньківської центральної районної лікарні

 

ПЕРШОГО  ступеню  у  жанрі  хореографії   

1. Ансамбль народного танцю «Візерунки» - ВДНЗУ «УМСА»

 

ДРУГОГО  ступеню  у жанрі  хореографії   

1. «Циганський танок» - Кременчуцький медичний коледж ім.В.І.Литвиненка

 

2. «Східний танок» - Шерстюк Олександра – Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер

 

ТРЕТЬОГО  ступеню у  жанрі  хореографії 

 1. Танок «Ча-ча-ча» - Дитяча міська клінічна лікарня м. Полтава

 

2. Самодіяльний колектив «Волошка» - Комунальний заклад «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги»

 

3. Танок «Карапет» - Миргородська центральна районна лікарня

 

ПЕРШОГО ступеню у  вокальному жанрі

1. Бережний Олександр – Лохвицька центральна районна лікарня

 

ДРУГОГО  ступеню  у  вокальному  жанрі

1. Табас Григорій – Новосанжарська центральна районна лікарня

 

2. Дует – Комунальна організація лікувального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Хорольського району

 

ТРЕТЬОГО ступеню у вокальному жанрі

1. Бублікова Т.І. – Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня          ім. О.Ф.Мальцева

 

2. Хоміч Наталія – Зіньківська центральна районна лікарня

 

3. Попович Оксана – Полтавська центральна районна клінічна лікарня

 

ПЕРШОГО  ступеню у  театральному жанрі

 1. Комунальна лубенська центральна  міська лікарня

 

ДРУГОГО ступеню  у  театральному жанрі

1. Оржицька центральна районна лікарня спільно з Комунальним закладом «Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

2.Кременчуцький медичний коледж ім. В.І.Литвиненка

 

ТРЕТЬОГО ступеню  у  театральному жанрі

1. Новосанжарська центральна районна лікарня

 

2. Полтавська центральна районна клінічна лікарня

 

3. Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер

 

ПЕРШОГО ступеню у розмовному жанрі

 1. Фесенко Зоя – Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня            ім. О.Ф.Мальцева

 

ДРУГОГО ступеню  у розмовному жанрі

1. Щур Надія –Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер

 

2. Машинська Інна – Дитяча міська клінічна лікарня м. Полтава

 

ТРЕТЬОГО ступеню у  розмовному жанрі

1. Коцюба Олександр – Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня

 

2. Сердюк Катерина – Комунальний заклад «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

3. Пучкова Я.В. – Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня                ім. О.Ф.Мальцева

 

ПЕРШОГО ступеню  у хоровому  жанрі

 1. Народний аматорський хор «Криниця» - ВДНЗУ «УМСА»

 

ДРУГОГО ступеню  у  хоровому  жанрі

1. Аматорський ансамбль «Золота перлина» - Комунальна лубенська центральна міська лікарня

 

ТРЕТЬОГО ступеню у  хоровому  жанрі

1. Ансамбль «Веселка» - Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф.Мальцева

 

ПЕРШОГО ступеню у  музичному  жанрі

1. «Троїсті музики» - Комунальна лубенська центральна міська лікарня

 

ДРУГОГО ступеню  у музичному  жанрі

1. «Троїсті музики» - Зіньківська центральна районна лікарня

 

 

 

Голова журі              ____________________Л.В.Сидоренко

 

Співголова журі       ____________________Д.О.Лузановський

 

Член журі                ____________________С.С.Букіна

                                                                                                                                                                  


    

Новини

28.10.22
Вітання!!!
усі новини

Календар подій

Попередні February - 2023 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 0102030405
070809101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Фотодокументи