Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівниківПоезія, молодь і медицина!


На виконання плану заходів щодо реалізації молодіжної політики та до Дня поезії  Полтавська обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я  України  4 квітня цього року на базі Полтавського базового медичного коледжу провела  круглий стіл із  головами  комісій  по роботі з молоддю та членами              літературного об’єднання «Першоцвіт» працівників закладів охорони здоров’я Полтавщини на  тему «Роль профспілки в культурному та духовному житті працівників закладів охорони здоров’я Полтавщини».

Захід відкрила  вітальними словами та   побажаннями плідної праці Вікторія Щербань – спеціаліст з організаційно-інформаційної роботи обкому профспілки, вона розповіла присутнім про роботу обласної організації  профспілки,  Спортивне, літературне,    культурне та духовне  життя профспілки, заходи, які проводить обласна організація, підтримку профспілкою талановитих медиків Полтавщини, організацію дозвілля й літнього відпочинку для дітей членів профспілки, право на матеріальну допомогу з коштів профбюджету, наголосила  на тому, що від  молоді належить майбутнє, тому від Ії ініціативності, компетентності та соціальної активності залежить завтрашній день профспілкового руху, ефективний соціально-економічний  захист працівників медичної галузі.

Роман Гасій – правовий інспектор обкому профспілки розповів про роль та місце профспілки щодо захисту соціально-економічних та трудових прав спілчан, зосередив особливу увагу на мотивацію та переваги  членства в профспілці - захист профспілкою при звільненні з ініціативи роботодавця,  допомога профспілкової організації при порушенні роботодавцем трудового, колективного договорів, сприяння у вирішенні питань, пов’язаних з охороною праці, відшкодуванням шкоди, заподіяної при виконанні трудових обов’язків, безкоштовна консультація з трудових, економічних та соціально значущих питань, безкоштовна допомога кваліфікованих юристів у випадку захисту своїх трудових прав.  Працівник у більшості випадків самостійно не може захистити себе від незаконних дій роботодавця, домогтися поліпшення умов праці. Написавши заяву про вступ у профспілку – людина негайно потрапляє у дієвий загін захисників трудових прав. Результатом постійної, систематичної та наполегливої роботи профспілки працівників охорони здоров’я України є робота щодо підвищення соціально-економічного захисту працівників галузі.

Голова молодіжної Ради та   студентського профкому ВДНЗ УМСА  –Ольга  Пікуль  дала короткий огляд діяльності свого профкому. Розповіла  про профспілкове життя та самоврядування студентів, проведення конкурсу «Містер УМСА», організатором  якого був студентський профком( усі зібрані кошти з продажу білетів благодійного конкурсу "Містер УМСА 2017" були передані онкогематологічному відділенню ДМКЛ м. Полтава на закупку лікарських засобів для маленьких пацієнтів загальною вартістю 10623 грн.), волонтерську діяльність, стипендіальне та матеріальне забезпечення.  

 Зоя Юріївна Фесенко -  голова літературного об’єднання «Першоцвіт» працівників закладів охорони здоров’я Полтавщини, активний член профкому обласної психіатричної лікарні ім. О.Ф. Мальцева.  Розповіла про роботу літоб’єднання,  запропонувала членам «Першоцвіту» подумати над ідеєю створити емблему об’єднання на майбутнє та нагадала про продовження обласного конкурсу на кращий літературний твір цього року під девізом «У вирі життя», побажала молодим профактивістам більш активно приймати участь у культурному та духовному житті профспілки.

Всі учасники отримали інформативно-методичні матеріали розроблені фахівцями обкому профспілки, та збірки  поезій, які містять поетичні твори медичних працівників Полтавщини  - «Славлю свою професію», «Повіки слався, жінко», «Янголи Гіппократа», « Полтавщина – це щастя і доля»,  «Україно, ти доле моя журавлина», «Білий колір колір надії», які побачили світ завдяки поетичним  конкурсам проведеним  з ініціативи Президії  Полтавської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України та коштом обласної організації профспілки .

В ході роботи круглого столу молоді профспілкові активісти та члени літературного об’єднання «Першоцвіт», які всі є членами профспілки  обмінювалися досвідом роботи в своїх організаціях, ідеями, думками щодо покращення роботи за напрямком молодіжної політики та профспілкової  роботи.

 

  

немає новин.

Календар подій

Попередні November - 2023 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
272930 

Фотодокументи