Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників



Підсумки XI фестивалю мистецтв "Душі криниця"(20.05.2017р.)

ПРОТОКОЛ

засідання журі ХІ  фестивалю мистецтв

«Душі криниця» колективів закладів охорони здоров’я

Полтавської області

 

20 травня 2017 року                                                                              смт. Диканька

 Переглянувши виступи колективів художньої самодіяльності закладів охорони здоров’я журі конкурсу визначило переможцями ХІ фестивалю мистецтв «Душі криниця» колективи:

 

ГРАН-ПРІ

 

 1.Дитяча міська лікарня м. Кременчук

ПЕРШЕ місце

 

1. Комунальна Лубенська центральна міська лікарня

 

 

ДРУГЕ місце

 

1. ВДНЗУ «УМСА»

 

2. Миргородська ЦРЛ

 

ТРЕТТЄ місце

 

1. 3-тя міська клінічна поліклініка м. Полтава

 

2. Дитяча міська клінічна лікарня м. Полтава

 

3. Станція екстреної медичної допомоги №2 м. Кременчук

 

 

 

 

МІС-ФЕСТИВАЛЬ

 

1. Кривень Ірина – Новосанжарська ЦРЛ

 

ЗА ОРИГІНАЛЬНІСТЬ

                      

1. Коцюба Олександр – Полтавська обласна дитяча лікарня

 

 

 

ЗА  АРТИСТИЧНІСТЬ

                     

1. Новосанжарська ЦРЛ

 

 

ГЛЯДАЦЬКИХ  СИМПАТІЙ

 

 1. Тріо «Левадонька» 3-тя міська поліклініка м. Полтава

 

ПЕРШОГО  ступеню  у  жанрі  хореографії  

 

1. Ансамбль народного танцю «Візерунки» ВДНЗУ «УМСА»

 

ДРУГОГО  ступеню  жанрі  хореографії  

 

1. Дитяча міська лікарня м. Кременчук

2.  Колектив «Лілія» Миргородська ЦРЛ

 

ТРЕТЬОГО  ступеню у  жанрі  хореографії 

 

 1. Дитяча міська лікарня м. Полтава

 

2. Колектив «Волошка» КЗ Полтавський ЦПМСД

 

3. Шерстюк Олександра – Полтавський облтубдиспансер

 

ПЕРШОГО ступеню у  вокальному жанрі

 

1. Бережний Олександр Лохвицька ЦРЛ

 

ДРУГОГО  ступеню  у  вокальному  жанрі

 

1. «Тріо» Зінківська ЦРЛ

 

2. Власенко Віктор – станція екстреної меддопомоги №3 м. Лубни

 

ТРЕТЬОГО ступеню у вокальному жанрі

 

1. Вокальний дует «Лілія» Миргородська ЦРЛ

 

2. Кривень Ірина Новосанжарська ЦРЛ

3. Біда Галина – КЗ Полтавський ЦПМСД»

 

ПЕРШОГО  ступеню у  театральному жанрі

 

 1. КЗ Лохвицький ЦПМСД

 

ДРУГОГО ступеню  у  театральному жанрі

 

1. Комунальна Лубенська ЦМЛ

 

2. Станція екстреної меддопомоги №2 м. Кременчук

 

ТРЕТЬОГО ступеню  у  театральному жанрі

 

1. Полтавський облтубдиспансер

 

2. КЗ Новосанжарський ЦПМСД

 

3. Оржицька ЦРЛ

 

 

ПЕРШОГО ступеню у розмовному жанрі

 

 1. Фесенко Зоя – Полтавська обл. психіатрична лікарня ім. О.Ф. Мальцева

 

ДРУГОГО ступеню  у розмовному жанрі

 

1. Щур Надія – Полтавський облтубдиспансер

 

2. Ширкевич Вікторія – ВДНЗУ «УМСА»

 

ТРЕТЬОГО ступеню у  розмовному жанрі

 

1. Коцюба Олександр – Полтавська обласна дитяча лікарня

 

 

ПЕРШОГО ступеню  у хоровому  жанрі

 1. Хор «Криниця» ВДНЗУ «УМСА»

 

ДРУГОГО ступеню  у  хоровому  жанрі

 

1. Гурт «Шабля» 3-тя міська поліклініка м. Полтава

 

ТРЕТЬОГО ступеню у  хоровому  жанрі

 

1. КЗ Козельщинський ЦПМСД

 

 

ПЕРШОГО ступеню у  музичному  жанрі

 

1. «Троїсті музики» Комунальна Лубенська ЦМЛ

 

 

 

ДРУГОГО ступеню  у музичному  жанрі

 

1. Рузін Володимир – Полтавська обласна психіатрична лікарня ім.. О.Ф. Мальцева

 

  

Новини

28.10.22
Вітання!!!
усі новини

Календар подій

Попередні February - 2023 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 0102030405
070809101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Фотодокументи