Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників



Фестиваль художньої самодіяльності закладів охорони здоров’я «Душі криниця»

 

Фестиваль  художньої самодіяльності закладів охорони здоров’я «Душі криниця»  відбудеться  21 травня 2016 року в смт. Диканька у приміщенні Будинку культури.

Початок фестивалю о 8.00 год.

З собою мати: шість програм та СD диск або флешку з мінусовкою.

Готовність колективів не пізніше за годину до початку виступу.

Примітка: У випадку з відмовою в участі у фестивалі деяких колективів, черговість  виступів  може змінюватися. 

 

 

СПИСОК 

 учасників   художньої   самодіяльності та  черговість виступів 

 

21 травня 2016 рік                                                                                               смт. Диканька

 

 

 

8.00-8.12

1

3-тя міська клінічна поліклініка м. Полтава

8.12-8.24

2

Полтавська центральна районна лікарня 

8.24-8.36

3

Оржицька центральна районна лікарня  

8.36-8.48

4

Диканьська центральна районна лікарня

8.48-9.00

5

КУ «Полтавський обласний центр стоматології - стоматологічна  клінічна поліклініка»

9.00-9.12

6

Полтавський базовий медичний коледж

9.12-9.24

7

Дитяча міська клінічна лікарня м. Полтава

9.24-9.36

8

КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1

м. Полтава»

9.36-9.48

9

Гадяцька центральна районна лікарня

9.48-10.00

10

Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер

10.00-10.12

11

1-ша міська клінічна лікарня м. Полтава

10.12-10.24

12

КЗ «Полтавський центр ПМД»

10.24-10.36

13

Лубенське медичне училище

10.36-10.48

14

Станція  екстреної медичної допомоги   № 3 м. Лубни

КУ «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

10.48-11.00

15

Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер

11.00-11.12

16

КЗ «Новосанжарський центр ПМСД»

11.12-11.24

17

Станція екстреної медичної допомоги № 2 м. Кременчук

КУ «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

11.24-11.36

18

Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня

11.36-11.48

19

Кременчуцький обласний госпіталь для ветеранів війни

11.48-12.00

20

Дитяча міська лікарня м. Кременчук

12.00-13.00                                      П    Е   Р   Е   Р   В   А

13.00-13.12

21

Миргородська центральна районна лікарня

13.12-13.24

22

Семенівська центральна районна лікарня

13.24-13.36

23

Лохвицька центральна районна лікарня

13.36-13.48

24

Кременчуцький медичний коледж ім. В.І.Литвиненка

13.48-14.00

25

КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги  № 3

м. Кременчук»

14.00-14.12

26

Новосанжарська центральна районна лікарня

14.12-14.24

27

Полтавська обласна психіатрична лікарня ім.О.Ф.Мальцева

14.24-14.36

28

Зіньківська центральна районна лікарня

14.36-14.48

29

Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфасовського

14.48-15.00

30

КЗ «Полтавський обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни» 

15.00-15.12

31

Козельщинська центральна районна лікарня

15.12-15.24

32

Лубенський районний центр ПМСД

15.24-15.36

33

КЗ Козельщинського центру ПМСД

15.36-15.48

34

Комунальна лубенська центральна міська лікарня

15.48-16.00

35

ВДНЗУ «УМСА»

16.00-16.12

36

Хорольська центральна районна лікарня 

16.12-16.24

37

Котелевська центральна районна лікарня

16.24-16.36

38

3-тя міська лікарня м. Кременчук

  

  

 

Новини

28.10.22
Вітання!!!
усі новини

Календар подій

Попередні February - 2023 Наступні
 Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 01020304
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Фотодокументи